Heroes Gate je společnost, kterou založil v roce 2010 boxer Ladislav Kutil .

 Společnost vznikla za účelem pořádání galavečerů bojových sportů a jejich propagace v celé České republice i v zahraničí. Od počátku se Heroes Gate stala jedničkou na trhu v pořádání všech bojových disciplín jako jsou MMA, Kick-box, Muay-thai i klasického boxu. 

Společnost přivezla do Prahy ohromné množství špičkových fighterů doslova z celého světa a mnozí z nich dnes dosahují věhlasu v těch nejprestižnějších soutěžích na obou světových polokoulích.

Heroes Gate, pod vedením Ladislava Kutila, kolem sebe vytvořila Heroes Gate team, ve kterém jsou : Lenka Kutilová /královna matka/, matchmaker Pavel Touš a provozní manager Ondřej Běhálek. O Facebook Heroes Gate a internetové stránky www.heroes-gate.cz se starají Ondřej Běhálek a Jindřich Hegr. Stranku pro nas  udelal SeVko Kolaz G Jako jediné se Heroes Gate podařilo také dovézt do Prahy světového šampióna a obrovskou celebritu, Mika Tysona, který zde dokonce předával pás mistra světa Ivanu Buchingerovi ve sporovní hale na Výstavišti. Tyson dokonce vedl dva tréninky pro veřejnost a vysloužil si dokonalý obdiv. A to všechno pod záštitou Heroes Gate